Antagningslista för BA, Bygg- och anläggningsprogrammet, Älvsbyn

Apolinario, Ryan Philip Älvsbyn

Danell, Axel Älvsbyn

Degerman, William Arvidsjaur

Fjellvind, Maximilian Älvsbyn

Grahn, Alvin Älvsbyn

Gran, Simon Älvsbyn

Johansson, Linnéa Vidsel

Karlsson, Jon Älvsbyn

Lindbäck, Alexander Älvsbyn

Lundmark, Axel Arvidsjaur

Lundqvist, Anselm Glommersträsk

Ståhl, Emil Arvidsjaur

Antagningslista för EE, El- och Energiprogrammet, Älvsbyn

Björk, Hugo Älvsbyn

Blind, Lucas Älvsbyn

Grundström, Max Arvidsjaur

Lagerlöf, Linus Älvsbyn

Nygren, Markus Älvsbyn

Viklund, Jonathan Älvsbyn

Antagningslista för EK, Ekonomiprogrammet, Älvsbyn

Al-dulaimi, Nabaa Älvsbyn

Antonsen Öman, Sander Älvsbyn

Berglund, Alexander Älvsbyn

Dådring, Alexander Älvsbyn

Engzell, Miranda Älvsbyn

Ghorbani, Amir Älvsbyn

Holmgren, John Älvsbyn

Häggström, Anton Älvsbyn

Isaksson, Emanuel Vistträsk

Isaksson, Smilla Älvsbyn

Karlsson, Johanna Älvsbyn

Lidström, Jennifer Älvsbyn

Lundström, Oscar Älvsbyn

Mehari, Yonas Älvsbyn

Norberg, Saga Luleå

Westerlund, Victoria Älvsbyn

Antagningslista för NA, Naturvetenskapliga programmet, Älvsbyn

Janeheim, Ludvig Älvsbyn

Johansson, Emma Boden

Johansson, Johanna Älvsbyn

Karlsson, Edit Luleå

Markström, Simon Luleå

Moradi, Zahra Älvsbyn

Nilsson, Kajsa Älvsbyn

Nilsson, Viktor Bertil Ture Älvsbyn

Robaczynski, Adam Vidsel

Sahin, Oscar Vistträsk

Antagningslista för SA, Samhällsvetenskaps programmet, Älvsbyn

Ahmed, Hamdi Älvsbyn

Bualong, Thimaporn Vidsel

Häggkvist, Elin Älvsbyn

Namah, Alfred Älvsbyn

Pettersson, Nadja Piteå

Sundkvist, Nelly Älvsbyn

Ölund, William Älvsbyn

Antagningslista för TE, Teknikprogrammet, Älvsbyn

Andersson, Isak Älvsbyn

Dasawat, Boomai Vidsel

Ebrahimi, Keyhan Piteå

Ekberg Pettersson, Oskar Älvsbyn

Eklund, Axel Älvsbyn

Engman, Joel Älvsbyn

Fatah, Hussain Älvsbyn

Johansson, Wilma Norsjö

Olovsson, Hilda Älvsbyn

Sundén, Viktor Luleå

Antagningslista för VO, Vård- och omsorgsprogrammet, Älvsbyn

Ahmadi, Abuzar Älvsbyn

Ahmadi, Hafez Ali

Lidström, Ella Älvsbyn

Lundberg, Fanny Älvsbyn

Vikström, Theresia Älvsbyn

Antagningslista för BA, Bygg- anläggningsprogrammet, Piteå

Berggren, Nils Jävrebyn

Berglund, Casper Jävrebyn

Bergman, Jennifer Piteå

Blomgren, Victor Piteå

Boman, John Luleå

Divert, Felicia Piteå

Elfving Viklund, Hilda Arvidsjaur

Forsberg, Victor Piteå

Granberg, Hilda Arvidsjaur

Hansen, Hugo Öjebyn

Hjertberg, Ellen Älvsbyn

Holmström, Isak Tomas Piteå

Häggström, Viktor Piteå

Högberg, Vilma Roknäs

Isaksson, Martin Öjebyn

Karkiainen, Hugo Sjulsmark

Karlsson, Ella Piteå

Karlsson, Sebastian Piteå

Labba, Sara Piteå

Larsson, Emilia Blåsmark

Larsson, Hannah Piteå

Lindqvist, Lucas Älvsbyn

Lindström, Viktor Piteå

Lundström, Edvin Öjebyn

Markstedt, Leo Piteå

Negash, Haben Piteå

Nilsson, Zebaztian Piteå

Nordberg, William Öjebyn

Näsström, Malte Arvidsjaur

Olsson, Linnea Roknäs

Pettersson, Edvin Sikfors

Pettersson, Tobias Öjebyn

Riegertzon, Alvin Jävrebyn

Risberg, Jonas Öjebyn

Sandberg, Olov Jävrebyn

Skoglind, Christina Hortlax

Sonesson, Viktor Piteå

Antagningslista för BA, Bygg- anläggningsprogrammet, Piteå

Viklund, Elvira Hortlax

Viklund, Nils Blåsmark

Ölund, William Piteå

Antagningslista för BF, Barn - och Fritidsprogrammet, Piteå

Adolfsson, Tilda Piteå

Andersson, Jennifer Öjebyn

Andersson, Saga Piteå

Berglund, Ida Piteå

Berglund, Linn Öjebyn

Berglund, Marcus Hortlax

Bergvall, Elina Piteå

Bohman, Fannie Öjebyn

Cullsberg, Sebastian Altersbruk

Edin, Jonna Älvsbyn

Ekberg, Melina Roknäs

Esperi, William Haparanda

Granberg, Mathilda Norrfjärden

Granström, Leo Piteå

Hakkaus, Agnes Piteå

Hammarsten, Vilma Piteå

Hansson, Frida Piteå

Hedkvist, Nelly Piteå

Hussaini, Ahmad Reza Öjebyn

Häggqvist, Emilia Arvidsjaur

Igebjörk, Evelina Öjebyn

Johansson, Hanna Piteå

Kaarle, Ida Piteå

Kalla Baudin, Lovis Norrfjärden

Karlberg, Felicia Norrfjärden

Kostet, Flisa Öjebyn

Lakso, My Altersbruk

Landström, Hannes Piteå

Larsson, Frida Norrfjärden

Lidman, Jonathan Piteå

Lindberg, Cornelia Rosvik

Lindbäck, Thea Piteå

Lundberg, Cindy Piteå

Lunqvist, Alice Rosvik

Nilsson, Ebba Älvsbyn

Nilsson, Melvin Piteå

Nilsson, Sanna Norrfjärden

Antagningslista för BF, Barn - och Fritidsprogrammet, Piteå

Nordmark, Lina Piteå

Sandlund, Sofie Norrfjärden

Sandström, Gabriel Piteå

Vesterberg, Maja Piteå

Viklund, Cornelia Älvsbyn

Viklund, Lilly Blåsmark

Vilhelmsson, Olle Piteå

Widesand, Melwin Luleå

Zetterström, Klara Piteå

Åhlund, Edith Piteå

Ögren, Elina Piteå

Öhlund, Maja Norrfjärden

Öman, Melker Piteå

Antagningslista för EE, El- och energiprogrammet, Piteå

Ahmadi, Iqbal Öjebyn

Bergström, Jonathan Piteå

Edin, Alex Piteå

Eriksson, Axel Piteå

Eriksson, Ella Piteå

Forssell, Johan Piteå

Gebing, Simon Piteå

Hagberg, Arvin Piteå

Haidari, Hamed Öjebyn

Hansson, William Piteå

Karlberg, Oskar Arjeplog

Karlsson, Elias Svensbyn

Lundberg, Jakob Blåsmark

Lundgren, Johan Piteå

Lundman, Ivar Hortlax

Löfgren, Arvid Piteå

Malm, Emil Öjebyn

Melander, Hugo Öjebyn

Morin, Linus Rosvik

Nordvall, Erik Norrfjärden

Norén, Ramona Glommersträsk

Persson, William Piteå

Pettersson, Joakim Piteå

Salestedt, Tuva Piteå

Sjöberg, Liam Blåsmark

Sundström, Emil Öjebyn

Sundvall, Emanuel Rosvik

Söderberg, Frans Piteå

Thun, Viktor Piteå

Viklund, Anton Öjebyn

Westerlund, Felicia Piteå

Wiklund, Ludwig Arjeplog

Antagningslista för EK, Ekonomiprogrammet, Piteå

Atthem, Gustav Piteå

Berggren, Ellen Lillpite

Bergström, Ebba Piteå

Björk, Saga Sjulsmark

Brännström, Frida Hemmingsmark

Burström, Olivia Juvonen Hortlax

Dalberg, Norea Arjeplog

Enstedt, Lovisa Piteå

Eriksson, Asta Piteå

Eriksson, Lisa Piteå

Forslund, Herman Piteå

Granberg, Felix Piteå

Hedlund, Nadja Piteå

Karlsson, Thea Luleå

Larsson, Hanna Piteå

Lundquist, Maja Piteå

Marklund, Clara Öjebyn

Mäntyranta, Jennie Piteå

Nilsson, Tyra Piteå

Nordh, Alva Piteå

Nordström, Helmer Piteå

Nyberg, Isabelle Piteå

Rönnkvist, Rasmus Piteå

Sandberg, Renée Svensbyn

Taavo, Emma Piteå

Tedfelt, Hampus Luleå

Undén, Thea Öjebyn

Wennberg, Maja Piteå

Öman, Amanda Piteå

Öquist Sonnenschein, Felicia Piteå

Antagningslista för ESBIL, Estetiska programmet - Bild, Piteå

Andersen, Linnea Piteå

Grubbström, Signe Jävrebyn

Iseby, Oscar Piteå

Karlsson, Fanny Öjebyn

Le Meur, Elsa Öjebyn

Pettersson, Nathalie Piteå

Tsegay, Batseba Uhuru Hortlax

Antagningslista för ESEST, Estetiska programmet - Estetik och media, Piteå

Forsberg, Moa Öjebyn

Huszics, Orion Piteå

Häggqvist, Felicia Arvidsjaur

Jernelöv, Linn Rosvik

Olofsson, Elin Altersbruk

Sarri, Ida-maria Piteå

Stenbro, Olivia Piteå

Vesterlund, Anton Öjebyn

Viklund, Elsa Öjebyn

Öhrberg, Sofie Öjebyn

Antagningslista för ESMUS, Estetiska programmet - Musik, Piteå

Berglund, Nelly Altersbruk

Björkén, Sunny Piteå

Edorsson, Annelie Arjeplog

Lantz, Stella Brännström Svensbyn

Lindström, Aron Piteå

Lundberg, Maja Arvidsjaur

Lundgren, Frida Jävrebyn

Lundman, Sofia Öjebyn

Lyckander, Albin Roknäs

Marklund, Elna Hortlax

Renberg, Sam Öjebyn

Uddström, Isak Piteå

Antagningslista för FT, Fordons- och transportprogrammet, Piteå

Andersson, Erik Jävrebyn

Asplund, Wilma Boden

Björnfot, Ella Luleå

Engman, Anton Piteå

Eriksson, Agnes Roknäs

Furtenback, Filip Vistträsk

Haidari, Ali Öjebyn

Hultman, Henry Altersbruk

Isaksson, Meja Piteå

Jacobsen, Kasper Rosvik

Johansson, Johanna Altersbruk

Johansson, Kevin Öjebyn

Johansson, Oskar Roknäs

Jonsson, Edwin Öjebyn

Laestander, Mimmi Piteå

Lindberg, Isak Jävrebyn

Markstedt, Emil Piteå

Markström, Wilma Älvsbyn

Nordin, Lukas Vistträsk

Nordsvan, Sandra Hortlax

Norén, Thomas Vistträsk

Stenberg, Maja Andersson Piteå

Stridbar, Saga Piteå

Sundberg, Moa Arnemark

Vikström, Lucas Roknäs

Wallin, Adam Altersbruk

Wiklund, Aron Piteå

Wimbabazi, Kalebo Öjebyn

Winman, Rautio Axel Piteå

Öhlund, Anton Lillpite

Ölund, Anton Piteå

Antagningslista för HA, Handels- och administrationsprogrammet, Piteå

Alizadeh, Omid

Arvidsson, Selma Piteå

Berg, Lina Vistträsk

Berggren, Eric Jävrebyn

Edin, Clara Piteå

Engman, Frida Älvsbyn

Kejonen, Celina Rosvik

Layegh, Mobasser Hortlax

Layegh, Mozamel

Loos, Josefine Norrfjärden

Nazari, Hanif

Nilsson, Viktor Karl Gustaf Älvsbyn

Norén, Alexander Piteå

Rezaie, Sajad

Steggo, Moa Piteå

Strand, Wilma Norrfjärden

Vikström, Erik Robertsfors

Westerberg, Evelina Älvsbyn

Antagningslista för IMYRL, Yrkesintroduktion mot Restaurang- och livsmedelsprogrammet, Piteå

Abdi, Jamila Abukar Norrfjärden

Afshar, Muhammad Jawad

Aldoumani, Aya Öjebyn

Alfares, Ali

Fakhreldeenalsharani, Salam Piteå

Jonsson Westerlund, Linn Öjebyn

Karlsson, Arvid Altersbruk

Ogebababr, Tomas

Waqas, Mohamad Piteå

Antagningslista för IMYVF, Yrkesintroduktion mot VVS- och fastighetsprogrammet, Piteå

Abdi, Faysal Abdalle

Ahmadi, Amir

Alizadeh, Mustafa

Eklund, Axel Öjebyn

Hedberg, Alex Roknäs

Hedlund, Emil Hortlax

Hoseyne, Seyed Mohammad Hosey Öjebyn

Jafari, Mostafa Hortlax

Johansson, Rasmus Piteå

Norén, Tage Piteå

Stenvall, Simon Öjebyn

Sundström Ruisniemi, Elias Piteå

Antagningslista för IMYVO, Yrkesintroduktion mot Vård- och omsorgsprogrammet, Piteå

Ahmed, Nadia Mahmood Öjebyn

Akbari, Ahmad Öjebyn

Aziz Baloch, Jan

Klasson, Emma Piteå

Layegh, Sadaf Hortlax

Lundquist, Tova Norrfjärden

Malmström, Måns Norrfjärden

Ogebagabr, Saron

Rezai, Kheirullah Öjebyn

Sahido, Bilqies

Sarwari, Abdol Momin Piteå

Westermark, Cornelia Öjebyn

Antagningslista för IN, Industritekniska programmet, Piteå

Almström, Samuel Roknäs

Andersson, Linus Piteå

Andersson, Stina Luleå

Björkman, Charlie Piteå

Blomgren, Linus Piteå

Boström, Sebastian Öjebyn

Cleve, Alexander Piteå

Del Prete, Martin Piteå

Eriksson, Robin Roknäs

Forsman, Samuel Öjebyn

Granström, Lovisa Hortlax

Johansson, Christoffer Älvsbyn

Johansson, Viktor Roknäs

Lindgren, Michael Vistträsk

Lundberg, Emil Piteå

Lundberg, Sam Piteå

Lundquist, Sam Öjebyn

Nilsson, Zack Hemmingsmark

Olofsson, Casper Blåsmark

Sjömark, Filip Hortlax

Skogsund, Tyra Grahn Piteå

Sundberg, Olivia Hortlax

Tall, Emelie Piteå

Tall, Wiggo Hortlax

Wallström, Ella Labba Piteå

Wikström, Philip Blåsmark

Öberg, Linus Piteå

Öberg, Tim Öjebyn

Antagningslista för NA, Naturvetenskapsprogrammet, Piteå

Ahlkvist, Teo Öjebyn

Andersson, Clara Norrfjärden

Arvidsson, Wilma Sjulsmark

Barkey, Emma Piteå

Baum, Brandon Wallström Piteå

Berglund, Viggo Piteå

Bergmark, Petter Hortlax

Bäckvall, Josefin Piteå

Donnet, Maxime Piteå

Ekberg, Hilda Piteå

Eriksson, Hanna Blåsmark

Eriksson, Mikael Piteå

Fenander, Julia Hortlax

Forsberg, Rasmus Piteå

Gasanbekova, Dzhavganiyat Älvsbyn

Hedlund, Edwin Piteå

Holm, Ebba Svensbyn

Johansson, Emma Hortlax

Jonsson, Herman Malå

Jonsson, Isak Norrfjärden

Jonsson, Noah Piteå

Juuso, Liv Arjeplog

Khomych, Artem Älvsbyn

Kinisjärvi, Linn Piteå

Krook, David Piteå

Lindkvist, Josef Öjebyn

Lindvall, Moa Piteå

Lundmark, Vendela Öjebyn

Lundqvist, Linnea Arvidsjaur

Lundström, Arwe Undersåker

Malla Mahmoud, Rody Piteå

Mannberg, Stella Piteå

Markgren, Elsa Älvsbyn

Marklund, Elias Hortlax

Marklund, Elsa Blåsmark

Marklund, Lukas Hortlax

Marklund, Rebecca Hortlax

Antagningslista för NA, Naturvetenskapsprogrammet, Piteå

Markström, Thilde Piteå

Nilsson, Isa Öjebyn

Nilsson, Jennifer Arjeplog

Nilzon, Isac Hortlax

Nyström, Alfred Piteå

Olofsson, Linnea Lillpite

Persson, Christian Älvsbyn

Sandlund, Fabian Hortlax

Sandström, Adam Piteå

Sandström, William Piteå

Scott-hultdin, Amelia Piteå

Stenberg Gi`ver, Julius Piteå

Stenström, Rebecca Piteå

Vikberg, Josefine Piteå

Viklund, Ebba Piteå

Westbom, Linnéa Piteå

Öquist, Arvid Roknäs

Antagningslista för RL, Restaurang- och livsmedels programmet, Piteå

Berg Hermansson, Linus Piteå

Ghebru, Natnael Tsegazeab Älvsbyn

Grönlund, William Öjebyn

Gustafsson, Nelly Vuollerim

Hägglund, Amanda Piteå

Jakobsson, Jesper Arvidsjaur

Karlsson Lundmark, Benjamin Öjebyn

Nilsson, Julia Vidsel

Nilsson, Sebastian Öjebyn

Sandström, Emilia Piteå

Sandström, Marcus Piteå

Spjellok, Ailo Rosvik

Sundin, Linnéa Arvidsjaur

Vikberg, Ottilia Arvidsjaur

Westerman, Hugo Arvidsjaur

¿elebi, Henrik Piteå

Antagningslista för SA, Samhällsvetenskapsprogrammet, Piteå

Al-hasane, Amina Rosvik

Almquist, Maja Piteå

Askenryd, Erik Piteå

Berg, Isak Norrfjärden

Berg, Wilmer Piteå

Berglund, Elina Piteå

Clausén, Ellen Norrfjärden

Engberg, Isabel Rosvik

Engström, Lydia Norrfjärden

Eriksson, Hampus Piteå

Eriksson, Leo Nordmaling

Eriksson, Theodor Arvidsjaur

Forssén, Julius Flahn Piteå

Hedman, Hilda Hortlax

Holmström, Nora Piteå

Häggbom, Elsa Piteå

Johansson, Alexander Piteå

Johansson, Wilma Lillpite

Jonsson, Ida Hemmingsmark

Kenttä, Alva Piteå

Khamnongphai, Anchareeporn Norrfjärden

Larsson, Tova Svensbyn

Lindgren, Liam Älvsbyn

Lundkvist, Amanda Norrfjärden

Löfbom, Julia Hortlax

Mir Hosseiny, Aileen Piteå

Mohammad Mosa, Anosha Öjebyn

Nilsson, Jennifer Lövgren Piteå

Persson, Kim Piteå

Peters, Albin Norrfjärden

Petersson, Linus Rosvik

Pettersson, Nelly Piteå

Potdevin, Felicia Arjeplog

Renlund, Daniella Öjebyn

Sköld Vesterberg, Ida Norrfjärden

Stenberg, Hannah Piteå

Stoltz, Diana Piteå

Antagningslista för SA, Samhällsvetenskapsprogrammet, Piteå

Strandh, Elina Piteå

Sundlöf, Tua Piteå

Söderberg, Mikaela Piteå

Trydvall, Nelia Norrfjärden

Viklund, Alma Öjebyn

Viklund, Oskar Piteå

Vikström, Annie Piteå

Vitblom, Love Norrfjärden

Wall, Emelie Hortlax

Wallin, Lovisa Piteå

Öberg, Lucas Roknäs

Öhlund, Sara Arjeplog

Öhman, Ebba Rosvik

Ölund, Alva Öjebyn

Antagningslista för TE, Teknikprogrammet, Piteå

Berggren, Hampus Hortlax

Berggren, Lucas Jävrebyn

Berglund, Victor Norrfjärden

Bergman, Moa Piteå

Bergmark, Neo Andersson Piteå

Bergström, Alexander Norrfjärden

Boström, Max Piteå

Boström, Tim Piteå

Broström, Ludwig Rosvik

Duvensjö, Alex Roknäs

Edlund, Albin Piteå

Ekberg, Jakob Svensbyn

Engström, Vilja Piteå

Eriksson, Albin Norrfjärden

Eriksson, Maja Lillpite

Grundberg, Majken Piteå

Holmlund, Agnes Piteå

Hult, Isac Norrfjärden

Häggström, Johanna Blåsmark

Isaksson, Elsa Piteå

Isaksson, Mattias Piteå

Jansson, Martin Piteå

Jansson, William Piteå

Jonsson, Ella Piteå

Jonsson, Martin Sjulsmark

Karlsson, Celine Öjebyn

Karlsson, Ludvig Rosvik

Kämpeberg, Alice Hortlax

Leinehed, Marcus Piteå

Lin, Yile Piteå

Lindbäck, Jonna Piteå

Lund, Amelie Piteå

Lundberg, Aron Arjeplog

Lundbäck, Pontus Piteå

Lundgren, Omar Piteå

Lundholm, Pelle Piteå

Melander, Samuel Piteå

Antagningslista för TE, Teknikprogrammet, Piteå

Müller, Ilse Jävrebyn

Nyholm, Oskar Älvsbyn

Nyman, Lucas Arnemark

Pettersson, Emma Piteå

Romell, Celina Piteå

Roos, Pontus Piteå

Sandberg, Ida Piteå

Sandberg, Tim Öjebyn

Sandlund, Matilda Norrfjärden

Sandström, Rasmus Piteå

Sebbas, Alexander Piteå

Stenberg, Filip Älvsbyn

Sundström, Isak Arjeplog

Vallström, Karl Piteå

Vikgren, Josefin Piteå

Vikström, Ella Piteå

Wahl, Linus Piteå

Wennström, Arwin Öjebyn

Wiksten, Axel Hortlax

Wikström, Theo Piteå

Öberg, Tobias Öjebyn

Öhlund, Olivia Lillpite

Öhult, Sonny Piteå

Antagningslista för VF, VVS- och fastighetsprogrammet, Piteå

Andersson, Dennis Svensbyn

Andersson, Tim Blåsmark

Brännström, Oliver Norrfjärden

Driberg, Emil Piteå

Eriksson, Jonas Svensbyn

Fjällström, Pontus Norrfjärden

Hällgren, Teo Roknäs

Jaldeby, Axel Piteå

Kaarle, David Piteå

Karlsson, Richard Norrfjärden

Lindberg, Elias Piteå

Lindqvist, Alexander Rosvik

Lundqvist, Melvin Rosvik

Nilsson, Jens Hortlax

Olofsson, Linus Älvsbyn

Olofsson, Lucas Piteå

Pettersson, Julius Piteå

Segerkarl, Ellen Svensbyn

Sundström, Elias Svensbyn

Södersten, Tobias Älvsbyn

Thurfjell, Hugo Rosvik

Torgeby, Samuel Piteå

Vesterberg, Maja Roknäs

Wasslén, Anton Piteå

Åhlund, Carl Hortlax

Åström, Neo Piteå

Åström, Philip Sjulsmark

Öhman, Joacim Rosvik

Antagningslista för VO, Vård- och omsorgsprogrammet, Piteå

Alizadeh, Homira

Andersson, Jacob Älvsbyn

Andersson, Rebecca Norrfjärden

Augustsson, Hanna Arvidsjaur

Berggren, Angelina Mårtensson Piteå

Björklund, Milla Piteå

Eklund, Moa Älvsbyn

Grahn, Stina Piteå

Gustavsson, Emma Hemmingsmark

Kilpeläinen, Meja Öjebyn

Lindahl, Zabina Hortlax

Lundberg, Erik Norrfjärden

Muhamed Torres, Leyla Hortlax

Norlén, Einar Piteå

Nygren, Hanna Piteå

Pittja, Forsman Emilia Älvsbyn

Rönnberg, Tova Piteå

Salomonsson, Tova Arvidsjaur

Sandlund, Elin Norrfjärden

Sandström, Fanny Blåsmark

Strömqvist, Amanda Piteå

Viklund, Elin Hortlax

Yemane, Mielat Älvsbyn

Åhlund, Axel Hortlax

Öström, Madelen Öjebyn

Antagningslista för IMRNB, Programinriktat individuellt val mot Naturbruks programmet, Grans Naturbruksgymnasium

Mikaelsson, Alice Luleå

Persson, Filip Piteå

Antagningslista för NB, Naturbruk, Grans Naturbruksgymnasium

Agneholm, Oscar Vittangi

Andersson-junkka, Stina Kiruna

Anundby, Elin Rosvik

Arvidsson, Linus Arjeplog

Byström, Tindra Kiruna

Enbom, Julia Råneå

Engström, Jesper Boden

Eriksson, Noomi Korpilombolo

Falk, Mirja Sofia Jokkmokk

Fjellborg, Evelina Natalie Jukkasjärvi

Flintberg, Liam Piteå

Gustafsson, Hanna Elisa Eugenia Korpilombolo

Holmberg, Valter Byske

Holmgren, Viktor Piteå

Huhta, Evelina Kaikkonen Luleå

Hultin, Maja Boden

Isaksson, Johan Hemmingsmark

Johansson, Nora Piteå

Johansson, Robin Luleå

Joutsen, Linnea Pello

Kangas, Ada Haparanda

Karlsson, Cornelia Boden

Karlsson, Ellen Arvidsjaur

King, Tina Luleå

Landström, Linn Sangis

Larsson, Agnes Boden

Lestander, Elina Piteå

Lindström, Clara Piteå

Markström, Matilda Piteå

Naasko, Ida Hedenäset

Nilsson-lång, Lisa Boden

Norén, Ida Älvsbyn

Nyrén, Molly Boden

Perttula, Elsa Överkalix

Selberg, Linn Åström Norrfjärden

Simma, Elin Boden

Skog, Esha Sjulsmark

Antagningslista för NB, Naturbruk, Grans Naturbruksgymnasium

Skoglind, Lova Kiruna

Sondell, Julia Älvsbyn

Sturk, Tilde Kiruna

Stålnacke, Saga Kiruna

Sundkvist, Daniella Älvsbyn

Vindebro, Tilde Kiruna

Volland Sundström, Evelin Arjeplog

Westergaard, Noa Luleå

Åberg, Felix Luleå

Öberg, Wilma Älvsbyn

Östgård, Emma Boden

Antagningslista för NBDJU00R, Naturbruks programmet Hund, Grans Naturbruksgymnasium

Eriksson, Ronja Bureå

Henriksson, Linnea Luleå

Johansson, Regina Ljungbyhed

Josefsson, Elsa Kiruna

Långström, Jasmin Piteå

Nordqvist, Tilda Boden

Sandelin, Nils Göteborg

Stenvall, Saga Skellefteå

Wikberg, Ida Hunnebostrand

Antagningslista för BA, Bygg- och anläggningsprogrammet, Luleå

Alaa, Ali Ismat Luleå

Andersson, Elias Södra Sunderbyn

Aspviken, Hanna Luleå

Blomquist, Hanna Norrfjärden

Eliasson Parviainen, Sebastian Luleå

Eshaghzahi, Esmail Luleå

Forsgren, Markus Luleå

Hammar, William Luleå

Kitok, Petter Luleå

Kler, Htoo Luleå

Larsson, Emil Luleå

Larsson, Isac Hammond Luleå

Lindmark, Elias Luleå

Mutlu, Ysuf Hüseyin Arjeplog

Nilsson, Isak Luleå

Rosén Garbom, Noah Luleå

Rydehäll, Liam Luleå

Sandström, Dennis Luleå

Selberg, Felix Råneå

Sibrio, Natthawut Luleå

Sundbom, Jonathan Luleå

Sundgren, Kevin Luleå

Taavola, Robin Luleå

Antagningslista för BF, Barn- och fritidsprogrammet, Luleå

Berg, Sara Piteå

Ekdahl Reining, Elias Stockholm

Eklund, Amanda Luleå

Eriksson, Annica Luleå

Eriksson, Teresa Korpilombolo

Esberg, Juvina Luleå

Forsman, Adam Luleå

Hedlund, William Chan, Schweiz

Holmgren, Alva Boden

Hällsten, Julia Boden

Isaksson, Agnes Luleå

Jonsson, Signe Vindeln

Larsson, Maja Luleå

Larsson, Viktor Luleå

Lång, Karin Överkalix

Makslathi, Ville Sjulsmark

Martti, Sebastian Haparanda

Nevanperä, Jennifer Boden

Nordmark, Ebba Luleå

Nyberg, Anna Norrfjärden

Närtén Karlsson, Albin Överkalix

Näsvall, Linnea Luleå

Riekki, Pauline Luleå

Schreiber, Martin Karlskoga

Sedholm, Linn Boden

Sjölund, Wilma Sundsvall

Vesa, Jonna Luleå

Vidmark, Thilde Luleå

Antagningslista för EE, El- och energi programmet, Luleå

Bergman, Willma Luleå

Brunnström, Einar Luleå

Drugge Pasma, Ida S Sunderbyn

Enström, Elias Luleå

Eriksson, Jesper Luleå

Fredriksson, Isac Luleå

Gramner, Madeleine S Sunderbyn

Hagman, Nikita Gammelstad

Holmberg, Johannes Luleå

Johansson, William Luleå

Joutsen, William Luleå

Karlsson, Oscar Luleå

Lampinen, Petter Luleå

Lindgren, Emil Luleå

Lundqvist, Noel Luleå

Mörtberg, Sanna Luleå

Nyberg, Philip Luleå

Persenman, Daniel Luleå

Persson, Mathias Arjeplog

Pettersson, Simon Gammelstad

Roponen, Emil Luleå

Sow Ae, Sow Ae Luleå

Strande, Jonathan Luleå

Sundquist, Elias Munoz Luleå

Sundqvist, David S Sunderbyn

Tegelid, Alexander Luleå

Trygghede, Dominic Luleå

Vikström, Gustav Luleå

Vikström, Max S Sunderbyn

Wikström, Pontus Karlsson Luleå

Antagningslista för EK, Ekonomiprogrammet, Luleå

An, Yang Luleå

Aneborn, Fanny Linköping

Apelqvist, Axel Luleå

Berg, William Saltsjö-bo

Bergenstråle, Lova S Sunderbyn

Berglund, Saga Luleå

Bergsten, Maja Gammelstad

Bergström, Elias Luleå

Björk, Sofia S Sunderbyn

Bramberg, Janina Luleå

Brandén, Noa Gammelstad

Brännvall, Juliana Luleå

Burman, Emmy Luleå

Bäckström, Agnes Luleå

Didic, Fanny Gällivare

Edström, Vera Luleå

Ekman, Esmeralda Luleå

Engholm, Alva Ahl Luleå

Engström, Hannes Luleå

Eriksson, Benjamin Luleå

Eriksson, Saga Gammelstad

Erixon, Mira Luleå

Forsberg, William Älvsbyn

Forsstén, Ebba Luleå

Forsén, Wilmali Luleå

Friberg, Julia Luleå

Fulford, Poppy Luleå

Fältros, Oskar Gammelstad

Gabrielsson, Emil Boden

Grigoryan, Gegham Luleå

Gunler, Ebba Luleå

Hagman, Mira-malou Luleå

Halvarsson, Lova Luleå

Hammarlund, Filip Luleå

Hamstig, Gustav Luleå

Harila, Alva Gammelstad

Harila, Dennis Haparanda

Antagningslista för EK, Ekonomiprogrammet, Luleå

Hedlund, Agnes Luleå

Helamb, Julia Gammelstad

Heldeskog, Magdalena Kalix-nyborg

Holmgren, Linn Luleå

Hortlund, Elvina Luleå

Humer, William Sollentuna

Hörnsten, Gabriel Gammelstad

Immonen, Nathalie Luleå

Jatko, Tilde Gammelstad

Johansson, Axl Luleå

Johansson, Emelie Luleå

Johansson, Emilia Luleå

Johansson, Linnea Råneå

Johansson, Lynette Luleå

Jönsson, Jonathan Luleå

Karenson, Meh Kir Lay Luleå

Karlsson, Amanda Luleå

Keisu, Isak Luleå

Kidd, Annabelle Gammelstad

Kieri, Ville Gammelstad

Larsson, Noomi Södra Sunderbyn

Larsson, Tindra Luleå

Lauritsen, Frida Luleå

Lind, Leo Luleå

Lindvall, Agnes Älvsbyn

Lundholm, Oline Luleå

Lundström, Celina Luleå

Löwdin, Tindra Luleå

Mattsson, Gustav Gammelstad

Mellquist, Atle Bromma

Merum, Maria Piteå

Muskos, Max Luleå

Myrberg, Johan Luleå

Mäkitaavola, Felicia Luleå

Mörsare, Frida S Sunderbyn

Nilsson, Elliot Luleå

Nilsson, Felicia Luleå

Antagningslista för EK, Ekonomiprogrammet, Luleå

Nilsson, Rasmus Luleå

Nordström, Elin Luleå

Olausson, Victor Luleå

Olofsson, Tilde Älvsbyn

Olovsson, Lovisa Luleå

Olsson, Adam Luleå

Olsson, Axel Luleå

Perttunen, Hugo Luleå

Petersson, Meja Luleå

Pexer, Betty Luleå

Pieti, Jesper Övertorneå

Prifti, Pranvera Luleå

Rengifo Arevalo, Karen Tatiana Luleå

Ringvall, Emma Luleå

Rosenkranz, Kim S Sunderbyn

Rosén, Hugo Luleå

Rönnbäck, Ylva Luleå

Sandqvist, Alice Södra Sunderbyn

Sandström Jonsson, Saga Luleå

Silverhav, Rasmus Luleå

Soini, Smilla Luleå

Stenberg, Victoria Luleå

Stoltz, Hampus Luleå

Sulaj, Eliona Luleå

Sundin, Algot Gammelstad

Sundkvist, Alma Luleå

Sundkvist, Linnea Luleå

Sundqvist Westerberg, Ida Luleå

Sundström, Emilia Luleå

Sundén, Jonna Luleå

Sushko, Emilia Boden

Svanström, Amanda Ydfjärd Hortlax

Svensson, Tim Luleå

Sällström, Oskar Luleå

Säthergren, Tilde Luleå

Söderholm, Noel Luleå

Tjärnqvist, Elias Luleå

Antagningslista för EK, Ekonomiprogrammet, Luleå

Tuomas, Cajsa Gammelstad

Törnkvist, Lukas Luleå

Utterström, Bill Luleå

Vennberg, Arvid Luleå

Veräjä, Viggo S Sunderbyn

Vesterlund, Neo Luleå

Vukusic Hjelm, Ante Luleå

Vähätalo, Saga Kiruna

Wallbäcks, Ida Luleå

Wallström Enstedt, Emelie S Sunderbyn

Wedegren, Tilde Boden

Wennström, Emil Luleå

Wernqvist, Axel Luleå

Westman, Laban Sollentuna

Wikström, Nora Luleå

Wolfe, Maya Gammelstad

Zentio, Alva Åkers Styckebruk

Åhl-nilsson, Anastasia Boden

Åhman, Mikael Luleå

Öhman, Elias Gammelstad

Östman, Lisa Värmdö

Antagningslista för ESBIL, Estetiska programmet - Bild, Luleå

Airijoki, Ida Luleå

Alm, Amanda Luleå

Boström, Hanna Boden

Burlin Crack, Freya Luleå

Ekman, Mirja Luleå

Hallergren, Isak Gammelstad

Holmström, Julia Luleå

Jullajoem, Sasiprapha Luleå

Larsson, Tilda Luleå

Lindberg, Ella Luleå

Linina, Kristiana Gammelstad

Näslund, Tilde Hallabro

Sabour Savoji, Hediyeh Luleå

Sundqvist, Molly Boden

Tellström, Max Luleå

Widman, Signe Luleå

Antagningslista för ESDAN, Estetiska programmet - Dans, Luleå

Ahlquist, Tova Norin Rosvik

Backman, Mia Maria Johansson Piteå

Bonnevier, Lisa Luleå

Bäckström, Sara Råneå

Ekersund Norman, Simåne Luleå

Fahlesson, Emilia Luleå

Lundin, Marielle Södra Sunderbyn

Nord, Elin Luleå

Nordsvan, Gloria Luleå

Silverplats, Alva Luleå

Säthergren, Wilma Råneå

Westermark, Mikaela Piteå

Antagningslista för ESMUS, Estetiska programmet - Musik, Luleå

Johansson, Tilda Luleå

Lind, Johanna Luleå

Lindström, Emmelina Södra Sunderbyn

Strandberg, Nore Luleå

Tandlund Rosendahl, Sofia Luleå

Tavér, Tuva Luleå

Viitala, Heidi Övertorneå

Antagningslista för ESTEA, Estetiska programmet - Teater, Luleå

Berg, Vigo Luleå

Burman, Fanny Luleå

Gillberg, Klara Luleå

Kuhmunen, Emma Leone Jokkmokk

Liljebo, Alice Luleå

Lundberg, Malin S Sunderbyn

Lundmark, Julia Arvidsjaur

Modig, Johanna Luleå

Sundström, Julia Luleå

Wikström, Astrid Boden

Öman, Linn Svensbyn

Antagningslista för HAHAN0L, Handels- och administrationsprogrammet, Luleå

Alldén, Saga Råneå

Björnfot, David Luleå

Blombacke, Alexandra Gammelstad

Flymalm, Emil Luleå

Funck, Sandra Luleå

Johansson, Saga Luleå

Kallioniemi, Frida Luleå

Larsson Dahlqvist, Freja Boden

Larsson, Fanny Niemisel

Mahamad, Safia Boden

Niska, Robin Luleå

Pettersson, Ebba Luleå

Savilahti, Ellen Södra Sunderbyn

Sjöström, Melker Boden

Sundling, Emmy Boden

Antagningslista för HTHOT0L, Hotell och turismprogrammet - Hotell och konferens, lärling, L

Antonsen, Linnéa Boden

Hansson, Ella Jokkmokk

Johansson, Evelina Luleå

Johansson, Tyra Boden

Koivumaa, Hilja Emilia Nikkala

Kosterbärg, Robin Luleå

Lundberg, Ellie Gammelstad

Lundberg Larsson, Tea Luleå

Lundmark, Lea Boden

Persson, Amanda Luleå

Persson, Michelle Engman Luleå

Tornberg, Lisa Överkalix

Åberg, Sandra Luleå

Ölund, Lovisa Vistträsk

Antagningslista för HU, Humanistiska programmet, Luleå

Fredriksson, Felicia Täby

Ibrahim, Sara Luleå

Isaksson, Agnes Anundi Luleå

Johansson, Alicia Vittangi

Konkid, Sopitnapa Haparanda

Korpi, Maria Haparanda

Laue, Severin Luleå

Magnusson, Anna Gammelstad

Nilsson, Nadja Kalix

Rova Sadinmaa, Julia Luleå

Råman, Jakobsson Hjalmar Vittangi

Sehlberg, Kajsa Luleå

Stange, Adelia Luleå

Stoltz, Mirjam Luleå

Vesterberg, Olivia Piteå

Antagningslista för HVFRI, Hantverksprogrammet - Frisör, Luleå

Asplund, Ella S Sunderbyn

Djärf, Lisen Luleå

Gille Norstedt, Vilma Luleå

Gyllemalm, Tyra Töre

Hedkvist, Alice Luleå

Hjelte, Ella Boden

Isaksson, Anna-christina Luleå

Jansson, Engla Storsund

Johansson, Sabina Älvsbyn

Kurkinen, Emma Boden

Lundberg, Nathalie Boden

Nyström, Linnéa Korpilombolo

Olsson, Nova Boden

Petersson, Hanna Boden

Tullberg, Olivia Luleå

Westerberg, Alva Boden

Westerberg, Wilma Boden

Antagningslista för IMYRLBAG, Yrkesintroduktion mot Restaurang- och livsmedelsprogramm

Bröms Lundberg, Levi Luleå

Mahmoodi, Ali Boden

Nordin, Amelia Boden

Villena Huaiquimil, Felipe Luleå

Öhlund, Felicia Luleå

Antagningslista för IMYRLKOK, Yrkesintroduktion mot Restaurang- och livsmedelsprogramm

Flemström, Kajsa Södra Sunderbyn

Långhed, Minna Luleå

Norell, Emma Luleå

Rundqvist, Amanda Luleå

Sandberg, Lukas Luleå

Wallström, Alice Luleå

Antagningslista för IMYVO, Yrkesintroduktion mot Vård- och omsorgsprogrammet, Luleå

Al-gburi, Tiba Luleå

Bajric Dzaferovic, Emin Luleå

Brihem, Josefine Luleå

Hellström, Felix S Sunderbyn

Midebjörk, Samira Luleå

Nordvall, Hugo Altersbruk

Pitkäniemi, Nathalie Nummilahti Luleå

Antagningslista för IN, Industritekniska programmet, Luleå

Bruhn, William Luleå

Eriksson Karlsson, Robin Luleå

Habibi, Paiman Luleå

Hamberg, Edwin Luleå

Isaksson Gülec, Josef Älvsbyn

Larsson, Levi Luleå

Lindbäck, Emma Luleå

Mohammadi, Hossein Råneå

Mohammedi, Hamidullah Boden

Moradi, Shajahan Luleå

Näsvall, Olof Luleå

Omar, Khaled Råneå

Sandström, Lowe Luleå

Antagningslista för NA, Naturvetenskapsprogrammet, Luleå

Ahlqvist, Edwin Luleå

Ahmad, Hiam Luleå

Ahmed, Abood Luleå

Aitomäki, James Luleå

Al Hassani, Khaled Mohammad Luleå

Almoustafa, Rami Luleå

Andreasson, Maja Luleå

Backman, Linnea Luleå

Bergh, Lina Luleå

Broberg Kemi, Alva Luleå

Bussaban, Puangchompoo Luleå

Båving, Sofia Luleå

Cullberg, Gustaf Luleå

Cwirzen, Emily Luleå

Danielsson, Ellen Luleå

Degermark, Maja Luleå

Drugge, Viktor Luleå

Elias, Andraws Luleå

Eliasson, Diana Upplands Väsby

Eriksson, Simon Luleå

Fathi Agh Ghaleh, Tara-elin Luleå

Filson, Olga Luleå

Fonderat, Sofia Råneå

Fors, Albin Töre

Forsberg, Sebastian Vikström Luleå

Grahn, Alvin Råneå

Granbacke, Ylva Luleå

Granström, Julia Älvsbyn

Hassler, Leo Luleå

Hedström, Amanda Luleå

Htway, Koko Luleå

Isaksson, Elias Luleå

Isaksson, Leo Luleå

Isaksson, Olivia Gammelstad

Jamshidi, Shahin Luleå

Johansson Lindmark, Elin Luleå

Juhlin, Smilla Luleå

Antagningslista för NA, Naturvetenskapsprogrammet, Luleå

Juntti, Elin Luleå

Kallin, Mirjam Boden

Kanon, Ebba Boden

Kitok, Isabell Luleå

Landenius, Asta Luleå

Langås, Ida S Sunderbyn

Larsson Sucar, Benjamin Luleå

Lejon, Anton Luleå

Lim, Brayden Luleå

Lindblom, Arvid Luleå

Lindbäck, Arvid Salomonsson Luleå

Lindgren, Elin Skellefteå

Lindqvist, Jonathan S Sunderbyn

Lipponen, Lovisa Luleå

Liuska, Moa Råneå

Lundberg, Gustaf Luleå

Lundgren, Emma Västerås

Lundqvist, Selma Luleå

Lång, Moa Töre

Mahmood, Othman Luleå

Marklund, Isaac Luleå

Marqvardsen, Oscar Luleå

Nerelius, Ludwig Luleå

Nilsson, Jennie Boden

Nilsson, Kerstin Södra Sunderbyn

Nilsson, Mimmi-tuva Luleå

Nilsson, Tilde Luleå

Nordberg, Lovisa Luleå

Nyberg, Ella Luleå

Nyman, Clara Luleå

Olovsson, Julia Älvsbyn

Olsson, Johan Luleå

Pedram, Yasamin Luleå

Pekkari, Kevin Luleå

Peruzzaro, Bella Luleå

Pylvänäinen, Ida Luleå

Pyyny, Anton Luleå

Antagningslista för NA, Naturvetenskapsprogrammet, Luleå

Reinesund, Hamilton Råneå

Riggo Andersson, Jonathan Luleå

Rosendahl, Johan Luleå

Rosendahl, Tobias Luleå

Rutfors, Joseph Luleå

Rönnqvist, Martin Luleå

Saed, Abdulmalek Luleå

Saif-ennasser, Elias Sieppijärvi, Kolari Fin

Sandberg, Miriam

Sandberg, Sofia Älvsbyn

Sandling, Sofia Luleå

Selberg, Isak Luleå

Sepman, Sergey Alexeivich Luleå

Strand Öberg, Noah Luleå

Sturk, Hannah Luleå

Sundbom, Klara Luleå

Sundling, Lovisa Råneå

Sundström, Alma Luleå

Svanberg, Oscar Luleå

Svensson, Dana Luleå

Söderholm, Bodil Luleå

Söderholm, Ella Luleå

Söderholm, Vera Hovås

Vidgren, Adam Luleå

Viksten Waara, Miranda Luleå

Warema, Nakundwa Condoleeza Luleå

Westman, Wilma Luleå

Zaff, Elliot Luleå

Åkerberg Martikkala, Sara Luleå

Åström, Hanna Råneå

Ökvist, Moa Luleå

Ölvebring, Thyra Luleå

Antagningslista för NAMATVS, Spetsutbildning i matematik, Luleå

Al-qado, Abdullah Tarek Edree Luleå

Bäckström, Viggo S Sunderbyn

Djurberg, Elin Luleå

Edelbro, Linnea Luleå

Ekhtiari, Arta Kiruna

Högström, Lisen Jokkmokk

Isaksson Norum, Adrian Stöde

Jonasson, Carl-philip Gällivare

Persson, Oscar Gammelstad

Rezai, Fereshteh Övertorneå

Rörling, Mindra Råneå

Sundberg, Elias Jokkmokk

Vakhrameeva, Arina Öjebyn

Antagningslista för RL, Restaurang- och livsmedelsprogrammet, Luleå

Almgren, Felix Luleå

Andersson, Elin Gällivare

Andersson, Wilma Luleå

Bergström, Eric Överkalix

Bergström, Jonathan Contreras Luleå

Boonrin, Thirawat Rosvik

Engman, Ida Luleå

Hammarlund, Ebba Luleå

Johansson, Lovisa Luleå

Juuso, Nils Södra Sunderbyn

Jönsson, Ellen Överkalix

Karlsson, Johanna Luleå

Korneliussen Viklund, Patrick Luleå

Kynman, Oliver Luleå

Larsson, Filip Gammelstad

Lauri, David Gammelstad

Ledin, Tor Luleå

Lundström, Josefine Luleå

Martinkauppi, Sami Boden

Nilsson, Mäki Tindra Gällivare

Okkonen, Hanna S Sunderbyn

Olsson, Ebba Luleå

Persson Tegelid, Ida Kalix

Rönnqvist, Elias Bergendahl Piteå

Sandberg, Filip Luleå

Tannersjö, Anna Luleå

Till, Ludwig Arvidsjaur

Österberg, Adam Gammelstad

Antagningslista för SA, Samhällsvetenskapsprogrammet, Luleå

Ajaxon Fjellström, Isa Luleå

Albag, Simon Älvsbyn

Alman, Sabina Luleå

Almqvist, Arvid Luleå

Andersson, Clara Luleå

Apelqvist, Joakim Södra Sunderbyn

Araya, Maria Luleå

Ataev, Sejran Muhamet Luleå

Berg, Elliot Luleå

Bergenudd, Alma Luleå

Berglund, Olle Gammelstad

Berglund, Sara Vendelsö

Berlin Olssonlasu, Sara Luleå

Bjuhr, Alva Luleå

Bjärenfall, Cornelia Luleå

Broström, Frida Luleå

Broström, Ludwig Luleå

Brännström, Anna Luleå

Brännvall, Alva Luleå

Bucht, Thea Nilsson Luleå

Burman, Karin Harads

Bäcklund, Daniel Luleå

Dahl, Sandra Luleå

Degermark, Stina Luleå

Edling, Klara Luleå

Edunger, Ella Luleå

Ekberg, Alice Luleå

Eneris, Wilmer Luleå

Engstedt, Gustav Luleå

Erlandsson, Ellen Luleå

Fagerlund-öhrvall, Marcus Luleå

Farhadov, Samandar Boden

Flygare, Sonja Luleå

Forsberg, Lucas Luleå

Fridesjö, Julia Luleå

Frishammar, Nova S Sunderbyn

Gard, Moa Luleå

Antagningslista för SA, Samhällsvetenskapsprogrammet, Luleå

Granberg, Hanna Luleå

Hannerfors, Wille Luleå

Hedlund, Hanna Luleå

Hedlund, Ronja Luleå

Hegstam, Elias Gammelstad

Helgegren, Frank Luleå

Henriksson, Selma Luleå

Hietaniemi, Ada Hedenäset

Häger, Anna Kinna

Hägglund, Ellen Luleå

Johansson, Elin Luleå

Johansson, Johanna Luleå

Johansson, Olivia Råneå

Jonsson, Elliot Södra Sunderbyn

Kadhim, Maryam Haider Kadhim Boden

Kommes, Melvin Luleå

Ktaiman, Mohammed Luleå

Kuhmunen, Hilde Jokkmokk

Larsson, Alva Luleå

Larsson, Matilda Gunnarsbyn

Larsson, Tuvalisa Södra Sunderbyn

Lekfalk, Gustav Luleå

Lilja Lindblom, Simon Luleå

Lind, Jonatan Luleå

Lindbäck Sevilir, Ayla Luleå

Lindgren, Alexander Luleå

Lindgren, Victor Luleå

Louis, Osas Råneå

Lundberg, Alva Luleå

Lundberg, Ida Luleå

Lundberg, Smilla Luleå

Lundqvist, Edwin Kalix

Länta, Nadja Jokkmokk

Löfgren, Allis Luleå

Löfgren, Lovisa Gammelstad

Malmelöv, Greta S Sunderbyn

Maukdal, Seline Övertorneå

Antagningslista för SA, Samhällsvetenskapsprogrammet, Luleå

Medeström, Ida Boden

Mella, Moa S Sunderbyn

Mhenni, Philip Luleå

Mohamed, Nura Wahabrabi Boden

Morin, Emil Luleå

Nilsson, Lova Luleå

Norberg, Ella Luleå

Nordenskiöld, Jesper Luleå

Nordmark, Frida Luleå

Nordström, Viggo Gammelstad

Nyberg, Emilia Luleå

Nyman, Sebastian Luleå

Ogbonna, Tyresse Hällefors Luleå

Olofsson, Emma Luleå

Olofsson, Felicia Boden

Olofsson Utsi, Oskar Luleå

Olsson, Axel Luleå

Omark, Anja Luleå

Perdahl, Minna Luleå

Pesämaa, Jennifer Luleå

Pouliot, Siri Södra Sunderbyn

Purnell, Esther Gammelstad

Rantatalo, Uno Luleå

Rosengren, Maja Boden

Roshag, William Luleå

Rova, Hugo Gammelstad

Rovainen, Ellen Luleå

Rundgren, My S Sunderbyn

Sandell Sundström, Frida Luleå

Sandström, Josefine Luleå

Sandström, Lilly Södra Sunderbyn

Sikström, Douglas Luleå

Sirkka, Jack Boden

Skriver, Sofia Silkeborg, Danmark

Spik, Per-amma Luleå

Stenman, Felix Luleå

Storelv, Emilia Råneå

Antagningslista för SA, Samhällsvetenskapsprogrammet, Luleå

Strand, Elin Luleå

Strand, Emma E S Sunderbyn

Strand, Emma O S Sunderbyn

Strand, Lea Luleå

Strålberg, Lukas Norrfjärden

Strömberg, Camilla Luleå

Svallfors, Leo Luleå

Svärd, Felicia Boden

Söderholm, Maja Luleå

Taavola, Elivia Luleå

Tallenhed, Emma Luleå

Toolanen, Linus Luleå

Trunov, Fedor Råneå

Törnlind Bohm, Isac Luleå

Vallgårda, Tore Luleå

Vikberg, Robin Luleå

Visscher, William Luleå

Wallin, Tindra Luleå

Westerberg, Ofelia Luleå

Wiggen, Rebecka Luleå

Wållberg, Kevin Älvsbyn

Yahye, Ibtisam Mohamed Luleå

Yeman Fusum, Nobel Luleå

Zayed, Ahmed Råneå

Åberg, Klara Luleå

Ögren, Emma Luleå

Öhrling, Tove Luleå

Öquist, Sofia Luleå

Österberg, Joel Luleå

Antagningslista för TE, Teknikprogrammet, Luleå

Addo, Dominic Jesse Kwame Luleå

Aittokallio, Deborah Luleå

Andersson, Alvina Skellefteå

Andersson, William Råneå

Aro, Elin Juoksengi

Axheim Gustafsson, Gabriel Luleå

Berg, Alva Luleå

Berggren, Frida Norrfjärden

Berglund, Adam Luleå

Berglund, John S Sunderbyn

Blomqvist, Albin Luleå

Brorsson, Claes Luleå

Bröms, Josef Luleå

Burman, Jakob Luleå

Carlander, Iso Luleå

Dufåker, Moa Luleå

Egerheim, Björn Luleå

Ek, Tea Luleå

Engström, Alvina Luleå

Enman, Alexander Luleå

Erickson, Edvin J Södra Sunderbyn

Eriksson, Joel Luleå

Fjellner, Gustav Gammelstad

Forsberg, Filip Luleå

Forsgren, Victor Luleå

Grafström, Linus Luleå

Gustafsson, Sebastian Luleå

Hagström, Alfred Gammelstad

Hedqvist, Cecilia S Sunderbyn

Höglund, Arvid Luleå

Högström, Ludwig S Sunderbyn

Isaksson, Emil S Sunderbyn

Isaksson Tieva, Alexander Boden

Jakobsson, Victor Luleå

Javali, Vachana Luleå

Jonasson, Herman Luleå

Jonsson, Malin Gammelstad

Antagningslista för TE, Teknikprogrammet, Luleå

Kaplan, Fabian Luleå

Kihlangi, Edvin Luleå

Kjellgren, Miranda Luleå

Kruukka, Viktor Luleå

Laatikainen, Samuel Luleå

Laestadius, Linus Boden

Leino, Noel S Sunderbyn

Lejon, Axel Gammelstad

Lindbäck, Joel Luleå

Lindbäck, Linnéa Boden

Lindqvist, Malte Luleå

Lindström, Iris S Sunderbyn

Lindström, Viktor Södra Sunderbyn

Lundberg, Oscar Luleå

Mannberg, Linnea Södra Sunderbyn

Mata Robles, Kevin Omar Luleå

Moestam, Sebastian Luleå

Nasi, Elias Luleå

Nilsson, Isac Sjulsmark

Nordmark, Alva Boden

Nordstrand Rasting, Erik Luleå

Norsten Manninen, Jesse Luleå

Nyman Helmerius, Johannes Luleå

Nyström, Anton Södra Sunderbyn

Nyström, Noy Luleå

Ojeda Lindgren, Simon Gammelstad

Olofsson, Hellen Luleå

Olsson, Leo Gammelstad

Quinonez, Maria Selena Millan Luleå

Rantatalo, Kerstin Luleå

Ranängen, Arvid Gammelstad

Riström, Samuel Luleå

Ross, Simon Gammelstad

Sandman, Benjamin Luleå

Simu, Hilda Luleå

Sjögren, Oliver Luleå

Skadina, Zane Gammelstad

Antagningslista för TE, Teknikprogrammet, Luleå

Storelv Karlsen, André Råneå

Sturk, Tilde Luleå

Sundström, Axel Luleå

Thun, Alexander S Sunderbyn

Thurfjell, Morgan Luleå

Tjechonina, Viktoria Sjulsmark

Vasara-hammare, Alina Luleå

Vesterlund, Erik Älvsbyn

Vesterlund, Olle Luleå

Wingsund, Gustav Gammelstad

Zetterkvist, Lovisa Luleå

Åström, Stina S Sunderbyn

Öhman, Joakim Luleå

Öström, Ebba Gammelstad

Antagningslista för VF, VVS- och fastighetsprogrammet, Luleå

Ask, Pascal Luleå

Boman, Joel Råneå

Durhan Hedström, Oscar Luleå

Flygare, Atle S Sunderbyn

Huhtasaari, Tobias Luleå

Innala, Erik Råneå

Johansson, Sebastian Råneå

Morteza, Jafari

Roponen, Samuel Luleå

Sundberg, Wille Luleå

Ullenius, Alexander Råneå

Vallström, Jonathan Luleå

Vikström Bergström, Karl Gammelstad

Antagningslista för VOVAR0L, Vård- och omsorgsprogrammet, lärling, Luleå

Allavena, Dominique Gammelstad

Andjic Ranbjörk, Nora Råneå

Beckenäs, Sofie Gammelstad

Byström, Emmasofie Luleå

Bäck, Miranda Luleå

Csorba, Ramah Råneå

Engdahl, Tilde Gammelstad

Ericsson, Emma Södra Sunderbyn

Eriksson, Ellen Luleå

Groth, Ellen Boden

Gusic, Amina Råneå

Hedkvist, Elin Luleå

Hedman, Emma Haparanda

Högberg, Amanda Luleå

Högberg, Kajsa Luleå

Johansson, Agnes Luleå

Jönsson, Madelene Luleå

Larsson, Alice Råneå

Larsson, Thindra Luleå

Mattsson, Emilia Luleå

Nay Lyn, Zin Lin Htwe Korpilombolo

Nordbrandt, Tyra Luleå

Rahkola, Anja Korpilombolo

Rickchris, Alina Lappträsk

Snäll, Olivia Luleå

Stoltz, Sanna Gammelstad

Strömberg, Juvina Luleå

Åhrling, Emma Luleå

Åhrling, Felicia Luleå

Antagningslista för BA, Bygg- och anläggningsprogrammet, Boden

Arvidsson, Axel Boden

Boström, Tilda Boden

Engelmark, Axel Boden

Esberg, Selma Boden

Flinkfelt, Elliot Älvsbyn

Forsberg, Benjamin Råneå

Granberg, Elof Älvsbyn

Hansson, Joel Gunnarsbyn

Hansson, Oscar Boden

Harila, Albin Gunnarsbyn

Hassani, Hussein Boden

Heginuz, Arvid Vitå

Husseini, Khan Aga Boden

Jakobsson, Jimmie Niemisel

Jansson, Cassandra Boden

Johansson, Alva Boden

Johansson, Rasmus Boden

Kassberg, Axel Boden

Loggert, Filip Boden

Lundgren, Emil Älvsbyn

Malmquist, Gustav Boden

Mattei, Theo Boden

Nordqvist Jonsson, Isak Boden

Nordström, Elias Boden

Palovaara, Josua Haparanda

Patomella, Linus Boden

Pounu, William Karungi

Rutberg, Fredrik Boden

Selberg Bergenstråle, Zebastian Boden

Senbom, Nellie Boden

Velin, Valdemar Boden

Vidgren, Samuel Boden

Antagningslista för EE, El- och energiprogrammet, Boden

Akbar, David Boden

Andersson, David Boden

Anglöv, Benjamin Boden

Blom Bergman, Tina Boden

Eriksson, Oskar Boden

From, Alexander Boden

Hannu, Erik Boden

Hjälte, Alexander Boden

Lindgren, Hampus Boden

Lindqvist, Joel Boden

Lindroth, Simon Boden

Sandström, Samuel Boden

Antagningslista för EK, Ekonomiprogrammet, Boden

Ek, Robin Boden

Engström, Tyra Boden

Fors, Emma Boden

Granström, Kevin Boden

Gustafsson, Felicia Boden

Habibi, Hamed Boden

Hedgren, Alma Luleå

Hoang, Tien Dat Boden

Holmbom, Emma Boden

Johansson, Maja Boden

Kristoffersson, Thilde Boden

Laestadius, Isak Boden

Lundkvist, Maya Boden

Mobarat Shah, Rahimi Boden

Mustafa, Afrah Mohamed Luleå

Nordström, Tina Boden

Pettersson, Philip Boden

Pettersson, Viktor Boden

Sandling, Elin Boden

Strömberg, Cornelia Boden

Viberg, Oskar Boden

Antagningslista för ESMUS, Estetiskaprogrammet - Musik, Boden

Alm, Elias Gammelstad

Frööjd, Julila Boden

Gånvall, Ellinor Boden

Hedlund Lineruth, Ronja Boden

Järnberg, Julia Boden

Kling-heikka, Leona Boden

Lind, Ebba Boden

Mattsson, Ronja Harads

Melin, Linnéa Boden

Mörk Lundberg, Emmy Södra Sunderbyn

Nikolova, Desy Boden

Rodensjö, Alexander Boden

Selberg-engström, Lina Boden

Stjärnbrandt, Mio Luleå

Öberg, Tilda Älvsbyn

Antagningslista för FT, Fordons- och transportprogrammet, Boden

Ahlbäck, Lova Överkalix

Bergdahl, William Älvsbyn

Blomqvist, Hannah Boden

Bäck, Teddy Ljusdal

Edman Högling, Edvard Harads

Eklund Önnervall, Viggo Gammelstad

Eliasson, Jonathan Boden

Enberg, Simon Boden

Eriksson Lilljebäck, Oscar Boden

Eriksson, Lova Boden

Fredriksson, Daniel Boden

Fredriksson Kofjäll, Ludvig Boden

Gustafsson, Hugo Boden

Hansson, Cornelia Boden

Holmström, Sonny Boden

Huhtasaari, Albin Övertorneå

Hällfors, Elin Boden

Håkansson, Romeo Alex Boden

Jansson, Jesper Råneå

Johansson, Rasmus Överkalix

Keskitalo, Elmer Övertorneå

Koivumaa, Arvid Luleå

Kurkinen, Josefine S Sunderbyn

Landin, Alexander Överkalix

Larsson, Jonathan Överkalix

Lindgren, Leo Boden

Moberg, Oskar Boden

Morat, Oscar Boden

Nilsson, Rasmus Överkalix

Norberg, Maja Harads

Nyberg, Kerstin Boden

Nyström, Elin Boden

Olofsson, Joel Boden

Olsen, Martin Boden

Persson, Elliot Boden

Rathod, Emil Boden

Sandström, Michael Boden

Antagningslista för FT, Fordons- och transportprogrammet, Boden

Spets, Aatu Karungi

Strang, Arvid Boden

Ström, Edvard Boden

Sundin, Nathalie Boden

Svanlöv, Sanna Luleå

Svanström, Olivia Harads

Vikström, Axel Boden

Westman, Lucas Boden

De Graaff, Jarmo Oliver Haparanda

Öhman, Jesper Luleå

Östman, Waldemar Luleå

Antagningslista för NA, Naturvetenskapsprogrammet, Boden

Bergvall, Vilma Boden

Dahl, Wille Boden

Gedda, Hjalmar Landvetter

Gunnari, Hanna Luleå

Hallnor, Leopold Arvidsjaur

Hassan, Sherazad Fathi Boden

Häggström, Sofie Boden

Isaksson, Linnea Boden

Lindahl, Petra Boden

Lindberg, Jonna Boden

Moalin, Abdigani Omar Boden

Mousavi, Abolfazl Boden

Nevanperä, Johan Boden

Nyman, Sandra Boden

Olofsson, Linus Boden

Omar, Mehraban Bakhtiar Boden

Persson, Tyra Boden

Skåreby, Wilhelm Boden

Sundbaum, Anna Boden

Uusitalo, Andre Boden

Åström, Josefine Boden

Antagningslista för RL, Restaurang- och livsmedelsprogrammet, Boden

Brännmark, Benjamin Boden

Ek Edenhagen, Maja Boden

Eman, David Boden

Frimodig Marklund, Jasmine Boden

Johansson, Wilma Boden

Karlsson, Maximilian Boden

Kämpe, Casper Boden

Lara Mandino, Fernando Boden

Rezaii, Sajad Boden

Sandström, Maja Boden

Söderman, Hugo Boden

Öman Löfgren, Emmy Boden

Antagningslista för SA, Samhällsvetenskapsprogrammet, Boden

Afzali, Moslem Boden

Andersson, Tuvalisa Boden

Berge Jonsson, Jennie Nässjö

Berggren, Madeleine Boden

Bertilsson, Bernadina Boden

Dahir, Nasro Farah Boden

Dahlberg, Victor Älvsbyn

Engström, Emma Gunnarsbyn

Eriksson Nelson, Saga Boden

Hussaini, Ramirez Boden

Karlsson, Nova Boden

Lasu Mattsson, Filip Boden

Lindström, Katja Luleå

Lundström, William Boden

Mattsson Virding, Nathalie Boden

Nilsson, Ida Boden

Nilsson, Maria Boden

Pasma, Wilma Boden

Rahimi, Bahara Harads

Renberg, Felicia Harads

Runelöf, Filip Boden

Röding, Madelene Boden

Sjöberg, David Boden

Stenbäck, Fanny Boden

Sundbris, Saga Boden

Vennberg, Alva Boden

Vennberg, Klara Boden

Vikström, Amie Boden

Väänänen, Sebastian Boden

Våhlström, Casper Boden

Antagningslista för TE, Teknikprogrammet, Boden

Ahlström, Viktor Boden

Andersson, Alva Boden

Angeria Kunni, Elvira Boden

Berglund, Victor Boden

Bylund, Arvid Boden

Callne, Aron Boden

Dahlqvist, Emma Boden

Dari, Eyob Boden

Göransson, Hampus Kiruna

Göransson, Rasmus Boden

Hjälte, Jonathan Boden

Jakobsson, Moa Boden

Kangosjärvi, David Haparanda

Keinström, Emilia Boden

Larsson, Jakob Boden

Lindblom, Adam Boden

Lund, Daniel Boden

Lund, Jonatan Boden

Löfgren, Oskar Boden

Nilsson, Erik Boden

Nilsson, Linda Boden

Nordlund, Rickard Boden

Nordström, Theo Boden

Nygård, Tim Luleå

Olofsson, Sofie Boden

Olsson-lalor, Elise Boden

Palm, André Boden

Rönnqvist, Ville Boden

Sigvallius, Malte Boden

Strand, Edvin Boden

Westerberg, Zeb Boden

Antagningslista för VO, Vård- och omsorgsprogrammet, Boden

Ahmed Guhad, Samira

Gaal, Hamdi Mahmud Boden

Henriksson, Rasmus Boden

Jasim, Nour Falah Boden

Kola, Maksimilian Boden

Naksinlapawijit, Orathai Boden

Ryttinger, Tuva Boden

Turatsinze, Yves Neza Luleå

Antagningslista för EEDAT, El- och energiprogrammet, NTI-Gymnasiet

Björkaas, William Strand Luleå

Brännström, Aaron Luleå

Bäckström, Adam Luleå

Dalaei Milan, Alireza Luleå

Drejby, Samuel Luleå

Enoksson, Ellen Marie Kiruna

Eriksson, Edvin Södra Sunderbyn

Eriksson, Linus Boden

Gedlund, Robin Luleå

Gründel Sundqvist, Olle Gammelstad

Isaksson, Tilda Råneå

Jakobsson, Jessie Luleå

Lundberg, Simon Råneå

Nialepka, Eudokia Älvsbyn

Ridbäck, John Luleå

Sjöström, Rasmus Luleå

Storelv, Henrik Råneå

Sundqvist, Alfred Luleå

Waara, Samuel Luleå

Wollbro, Kewin Råneå

Antagningslista för ESEST, Estetiska programmet, NTI-Gymnasiet

Andersson, Hampus Luleå

Aung, Ningklea Luleå

Enryd, Kee Luleå

Florén, Maja S Sunderbyn

Hencz, Vivianne Luleå

Holmberg, Nicolina Luleå

Johansson, David Boden

Jönsson, Liam Luleå

Malmhäll, Ebba Luleå

Nosrat Nezami, Arasch Luleå

Strandberg Wikström, Gabriel Luleå

Stöckel, Filippa Luleå

Antagningslista för TEINF, Teknikprogrammet, NTI-Gymnasiet

Ahaw, Mohammed Redo Mohamm Luleå

Aspenfjäll, Jack Luleå

Degermark, Aron Luleå

Diallo, Adam Boden

Drugge, Albin Töre

Flores Gomez, Rene Alexis Gammelstad

Granbom, Simon Boden

Hagbo, Elian Gammelstad

Hauptmann, Gabriel Luleå

Hauptmann, Ludvig Luleå

Hulstedt, Mathias Boden

Isacsson, Samuel Luleå

Johansson, Oliver Gammelstad

Kasemphan, Natsuda Luleå

Larsson, Felix Jokkmokk

Larsson, Nikolai Boden

Liikamaa, Arvid Töre

Lundqvist, Oliver Luleå

Lundström, Martin Luleå

Niemi, Anton Luleå

Rahmberg, Emma Luleå

Ready Htoo, Eh Hta Luleå

Traumer, Theodor Boden

Antagningslista för BAHUS, Bygg och anläggningsprogrammet -Husbyggnad, Luleå Praktisk

Emmoth, Sebastian Vuollerim

Fazeli, Kejvan

Fredriksson, Jonas Luleå

Hietamäki, Emil Luleå

Ilvesviita, Katja Glommersträsk

Johansson, Victor Överkalix

Lindbäck, Emil Luleå

Riström, Leo Luleå

Sundkvist, Noel Luleå

Vestin, William Engstrand Piteå

Antagningslista för BAMAL, Bygg- och anläggningsprogrammet - Måleri, Luleå Praktiska

Almqvist, Josefin Luleå

Bergström, Adam Kalix

Petersdotter, Ebba Norrfjärden

Sandin, Moa Sangis

Sundström, Oliver Niemisel

Antagningslista för FTKAR, Fordons- och transportprogrammet - Karosseri och Lackering, Luleå praktiska

Alatalo, Lukas Svappavaara

Hällsten, Amanda Boden

Nyberg, Sol Piteå

Yaqubzadeh, Raouf Pajala

Antagningslista för FTLAS, Fordons- och transportprogrammet - Lastbil och mobila maskiner, Luleå praktiska

Andersson, Anton Norrfjärden

Heimonen, Jesper Boden

Larsson, Filip Luleå

Sundberg, Emil Johansson Luleå

Antagningslista för FTPER, Fordons- och transport programmet - personbil, Luleå Praktiska

Andersson, Martin Luleå

Gustavsson, Hugo Luleå

Henell, Anton Luleå

Hosseini, Mojtaba Luleå

Jendersen, Seth Södra Sunderbyn

Jonsson, David Luleå

Lindfors, Kalle Luleå

Siverhall, Valentin Luleå

Thunblom, Rebecca Boden

Westerlund, Viktor Piteå

Antagningslista för FTTRA, Fordon- och transportprogrammet - Transport, Luleå Praktiska

Dahlberg, Melissa Luleå

Ekström, Melker Boden

Enbuske, Emil Bergström Luleå

Hiljanen, Wiggo Piteå

Larsson, William Älvsbyn

Mukka, Linus Luleå

Pantzare, Tim Luleå

Renberg-eriksson, Johan Luleå

Antagningslista för HAHAN, Handel- och administrationsprogramet, Luleå Praktiska

Frisk, Alexandra Luleå

Hällgren, Johan Boden

Jansson, Tilde Boden

Niska, Clara Övertorneå

Qais, Najafi Huddinge

Ronnebjer, Alicia Nilsson Luleå

Shibeshi, Aram Tesfaldet Luleå

Öhman, Liv Boden

Antagningslista för HTTUR, Hotell- och turismprogrammet - Turism-och resor, Luleå Praktisk

Hedberg, Tilde Luleå

Srinorin, Natthachai Boden

Törmä, Ella Pajala

Waara, Wilma Luleå

Antagningslista för HVFRI, Hantverksprogrammet - Frisör, Luleå Praktiska

Danielsson, Tindra Älvsbyn

Fagervall, Cassandra Gällivare

Forsman, Thilde Älvsbyn

Hempälä, Alva Kalix

Jansson, Tilda Överkalix

Lagumdzic, Larisa Luleå

Larsson, Sanna Kalix

Norrman, Nea Kalix

Ojanne, Emma Kalix

Persson, Ida Karlsborgsverken

Antagningslista för HVSTY, Hantverksprogrammet - Hår och makeupstylist, Luleå Praktiska

Brämsgården, Linn Sangis

Cavén, Karin Piteå

Chuluun, Batbayar Kiruna

Forssell, Alma Luleå

Granberg, Melissa Malmberget

Johansson, Samuel Kiruna

Karlsson, Rebecca Luleå

Lindberg, Saga Skellefteå

Lundmark, Alma Skellefteå

Lundmark, Saga Skellefteå

Norlin, Emilia Luleå

Olofsson, Linnea Boden

Partapuoli, Lina Kiruna

Wallgren, Denise Råneå

Antagningslista för IMRBAMAL, Programinriktat individuellt val mot Bygg- och anläggningsprogram, Luleå Praktiska

Ege, Ahmed Suleiman Luleå

Johansson, Olivia Piteå

Antagningslista för IMRFTKAR, Programinriktat individuellt val mot Fordon- och transportprogram, Luleå Praktiska

Eriksson, Simon Luleå

Lindström, Moa Piteå

Romanov, Timofei Luleå

Yamshidi, Reza Boden

Antagningslista för IMRFTPER, Programinriktat individuellt val mot Fordon- och transportprogram, Luleå Praktiska

Baudin, Jim Gammelstad

Eshaghzahi, Alireza Råneå

Hassani, Mohammad

Karlsson, Andreas Luleå

Yosefi, Mohammad Javad Jokkmokk

Antagningslista för IMRHAHAN, Programinriktat individuellt val mot Handelsprogrammet, Luleå Praktiska

Lindholm Hiukka, Henrik Luleå

Nilsson, Robert Arvidsjaur

Antagningslista för IMRHTTUR, Programinriktat individuellt val mot Hotell- och turism program, Luleå Praktiska

Aslami, Mohammad Mehdi Luleå

Antagningslista för IMRHVFRI, Programinriktat individuellt val mot Hantverksprogrammet -f

Sundström, Camilla Luleå

Antagningslista för IMRINSVE, Programinriktat individuellt val mot Industritekniska programmet, Luleå Tekniska

Kappel, Edvin Luleå

Vanhaniemi, Kasper Luleå

Antagningslista för INSVE, Industritekniska programmet - Svetsteknik, Luleå Praktiska

Andersson, Albin Luleå

Näslund, Christoffer Luleå

Salander, Hjalmar Boden

Simonsson, Samuel Boden

Wettainen, Gramner Max Gällivare

Antagningslista för VFVVS, VVS- och fastighetsprogrammet -VVS, Luleå Praktiska

Andersson, Anton Älvsbyn

Löfgren, Viktoria Boden

Palo, Isak Södra Sunderbyn

Sääskilahti, Oskar S Sunderbyn